Hakkımızda

   Erkuş Hukuk & Danışmanlık, ulusal ve uluslararası hukuk arenasında etkin bir varlığa sahip olmayı ve etik değerlerinden ödün vermeksizin kalitesini her geçen gün arttırarak büyümeyi hedefleyen, genç ve yenilikçi bir hukuk bürosudur.

  Av. Ömer ERKUŞ’un kuruculuğunda 2017 yılında çalışmalarına başlayan Erkuş Hukuk & Danışmanlık, müvekkillerinin yalnızca var olan sorunlarını çözümlemek değil, ortaya çıkması muhtemel sorunlarını da bertaraf etmek üzere hukukun birçok alanında yerli ve yabancı müvekkillerine dava, takip ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Karşılaşılan her hukuki sorunda, öncelikli olarak titiz bir araştırma sürecinden geçmeyi ve bu süreçte en etkin, hızlı ve güvenilir çözüme ulaşmayı ilke edinen Erkuş Hukuk & Danışmanlık, problemlere çok yönlü yaklaşarak, geniş bir bakış açısıyla incelemeler yapmaktadır. Bu süreçte, verdiği hizmet kalitesini arttırmak için yerel ve uluslararası hukuki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Dava, takip ve danışmanlık alanında yürüttüğü çalışmalarında dürüst, şeffaf ve müvekkil odaklı çalışmayı ilke edinmiştir.

  Av. Ömer ERKUŞ önderliğinde çalışmalarını sürdüren Erkuş Hukuk & Danışmanlık, güven ilişkisi üzerine çalışğı müvekkilleri ile birebir iletişimi sürdürerek, kurumsal kimliğini muhafaza ederek, her geçen gün büyümekte ve çalışğı alanlara yenisini eklemektedir.

error: İçerik korunuyor !!